+420 777 214 314
Po-Pá | 9-17 hod. - Potřebujete poradit s výběrem nebo objednávkou?

Zimní scrubomanie je tu! ??

Po velikém úspěchu naší Letní scrubomanie a vašich pozitivních ohlasů, jsme pro vás připravili další pokračovaní této foto soutěže. Litý boj, který se strhl na konci letní scrubomanie nakonec pro sebe v těsném závěru získala především malá princezna Melanie maminky Moniky Reichmannové a odnesli si hlavní výhru ručně zhotovený saténový župánek s kamínky Preciosa od Shine and Shine s naším logem a nápisem dle vlastního přání. Samozřejmě součástí výhry bylo spoustu scrubíků, ze kterých měla vydatně radost také malá Mel. Župánek se nakonec jmenuje výstižně Mel’s Mom.

Tentokrát bude probíhat foto soutež s vánoční a zimní tématikou. Jelikož si velmi vážíme vaší zpětné vazby, nešětřili jsme tentokrát s cenami pro výherce. Vítěz, který do 31.1. 2018 nasbírá nejvíce lajků na našem instagramovém profilu, získá hned několik hodnotých cen. Hlavní cena je luxusní wellness pobyt pro 2 osoby v Krkonošších na dvě noci v hodnotě 10 000 Kč. Mezi další ceny pro výherce patří měkoučké Surf Poncho a originální rychleschnoucí osuška od Towee nebo dárkový balíček Exclusiv od BODYBEscrub dle jeho výběru. Tentokrát jsme se rozhodli, že obdarujeme i další soutěžící v konečném pořadí až do 5.místa balíčkem s novinkou Winter Magic.

SOUTĚŽ o wellness pobyt v Krkonoších v hodnotě 10 000 Kč a další hodnotné ceny. 

Odpočiňte si a načerpejte novou energii ve špičkovém resortu Resident Harrachov, který leží v klidné oblasti Anenského údolí nedaleko centra města a v blízkosti všech atrakcí, které Harrachov nabízí. Přímo v resortu jsou luxusní lázně Grotta Spa, wellness s vířivkou a saunou i solná jeskyně, kde můžete relaxovat třeba po výšlapu na Čertovu horu. Všude můžete strávit 50 minut, navrch se těšte také na párovou relaxaci v rašelinovém zábalu s masáží šíje a chodidel.

Aby byla vaše dovolená ještě nabitější, dostanete Harrachov Card s desítkami slev na nákupy a atrakce v okolí. Některé akce si díky ní užijete zcela zdarma. Můžete se projet na bobovce, která je nedaleko hotelu, zahrát si golf na jednom z nejvýše položených hřišť v ČR nebo na kole projet Harrachovský okruh.

Krásné ubytování s kuchyňkou

Ubytujete se v prostorném stu­diu s vlastní koupelnou a vybavenou kuchyň­skou linkou (lednice, mikrovlnka, sklokeramická deska), ke kterému patří předzahrádka nebo balkon. Na vyžádání vám půjčí dětskou postýlku a židličku. O vaření se nijak starat nemusíte, v ceně pobytu máte polopenzi v hotelové restauraci. Ráno se před vámi rozprostřou švédské stoly s regionálními bio produkty, jeden večer se pak vždy těšte na krkonošské 5chodové menu spárované s nápoji. Jednou nebo dvakrát během pobytu jste navíc zváni na odpolední siestu s šálkem kávy nebo čaje.

Termín

V období od 27. 2. do 30. 9. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně pobytu

* ubytování pro 2 osoby v prostorném studiu
Wi-Fi připojení na pokoji
* Polopenze – Gastronomie pro dva:
2× snídaně formou bohatého švédského stolu s regionálními bio produkty
1× siesta – káva nebo čaj podle chuti (od 15.00 do 17.00)
1× večerní servírované dvouchodové menu s polévkou a hlavním jídlem (na výběr ze dvou menu) + 1 alkoholický a 1 nealkoholický nápoj z nabídky pro oba
1× večeře formou krkonošského degustačního menu (druhý den pobytu)
domácí chléb a sádlo se škvarky + 12° Plzeň (0,3 dcl)
krkonošské kyselo + farmářské podmáslí (0,1 dcl)
telecí jazyk s jablkem a hořčicí + černé pivo (0,3 dcl)
kachýnka s nádivkou a knedlíkem + Modrý Portugal, pozdní sběr (0,1 dcl)
kynutý jablečný koláč + domácí punč (0,2 dcl)
* Wellness a zážitky pro dva:
1× 50minutový vstup do solné jeskyně
1× 50minutový vstup do wellness s vířivkou a saunou
1× 50minutový vstup do lázní Grotta Spa se vstupy do tureckých lázní, solného tepidaria, solné a cedrové sauny
1× 50minutová párová procedura – rašelinový zábal + masáž šíje a chodidel
* 20% sleva na další placené procedury v Grotta Spa (masáže, zábaly, speciální koupele, regenerační peeling rybičkami Dr. Fish a jiné)
* Harrachov Card s desítkami slev na nákupy a atrakce v okolí

 

Pravidla a podmínky soutěže

1. Pořadatel soutěže

1.1 Pořadatelem soutěže pořádané pod názvem „#zimniscrubomanie“ (dále jen soutěž) je společnost LUFIA GROUP s.r.o., se sídlem Na okruhu 488/27, Praha – Písnice, 142 00, IČ: 24226106, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C. vložka 190439  (dále jako „pořadatel„).

2. Doba platnosti soutěže

2.1 Soutěž probíhá ode dne vyhlášení do uzávěrky dne 31. 1. 2018.

3. Účastníci soutěže

3.1 Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba užívající Instagram (dále jen „soutěžící“, „účastník“ nebo „účastník soutěže. Ze soutěže jsou vyloučení pořadatelé soutěže, včetně osob jim blízkých. Za osobu blízkou jsou považovány osoby uvedené v § 116 občanského zákoníku. Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. I pokud taková osoba splní některé podmínky pro získání výhry, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nestává se výhercem a nemá nárok na výhru. Výhra v takovém případě propadá pořadateli soutěže, který je oprávněn ji udělit dalšímu výherci v pořadí, popř. ji užít k jiným marketingovým účelům. Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

4. Pravidla soutěže

4.1 Soutěžící musí sledovat instagramový profil @bodybescrub. Pořídit fotku se BODYBEscrubem s vánoční nebo zimní tematikou a přidat na svůj instagramový profil. Označit foto v příspěvku naším profilem @bodybescrub a do popisku přidat hashtag #zimniscrubomanie.

4.2 Každý Účastník se může zúčastnit pouze jednou.

5. Výhry, podmínky získání výher

5.1 Do soutěže byly pořadatelem vloženy výhry:

Vítěz získává všechny tyto ceny:

1. Wellness pobyt pro 2 osoby v Krkonošších na dvě noci (viz. popis v horní části)

2. Měkoučké Surf Poncho a originální rychleschnoucí osušku od Towee

3. Dárkový balíček Exclusiv od BODYBEscrub dle tvého výběru (3 kávové peelingy 200g balení + kompletní sortiment mimo kávových peelingů)

Druhé až páté místo získá 200g balíček Winter Magic.

5.2 Výherci budou vyhlášeni na webových stránkách a sociálních sítích Facebook a Instagram a výhra jim bude předána na místě.

5.3 Pokud by výherce soutěže nereagoval na výzvu do 7 dní, stává se výhercem následující účastník v pořadí.

5.4 Pořadatel je oprávněn zveřejnit jméno, příjmení, město bydliště, přezdívku/profil na sociálních sítích a fotografie výherců na svých profilech na sociálních sítích a webových stránkách.

6. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva

6.1 Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb. Soutěžící souhlasí s uveřejněním příspěvků na instagramovém profilu Pořadatele.

7. Závěrečná ustanovení

7.1 Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení.  O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky.

7.2 Účastí v soutěži vyjadřuje Účastník souhlas s těmito pravidly a poskytuje pořadateli souhlas se zpracováním osobních údajů, a to svého profilu na Instagramu a pro případ, že se stane Výhercem také jména, příjmení, přesné adresy bydliště a dalších údajů, které budou získány v rámci soutěže (dále jen „Údaje“), pro účely organizace soutěže po dobu 100 dní od udělení souhlasu. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla společnosti LUFIA GROUP s.r.o.; neposkytnutí nebo odvolání souhlasu může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Soutěžící má právo na přístup k Údajům, právo požádat o vysvětlení a případně právo požadovat odstranění vzniklého stavu, zejména blokování, provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho Údajů a další práva uvedená v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

7.3 Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích.

No comments so far.

Napsat komentář