+420 777 214 314
Po-Pá | 9-17 hod. - Potřebujete poradit s výběrem nebo objednávkou?

Léto je v plném proudu, proto je hebká a krásná pokožka skoro nutností. Proces odlupování odumřelé pokožky pomocí běžných peelingů známe všichni. Proč ale nesáhnout po nejnovější metodě „scrubů“, která vaší pokožku (stejně tak jako klasické peelingy) hydratuje a připraví na přicházející slunce, navíc ale také, v případě scrubů dodá vašemu tělu potřebné vitamíny, minerály a výživující oleje.

Přesně tak je tomu u mého nového oblíbence číslo jedna od značky BODYBEScrub! Směs přírodního kávového peelingu s Robusta kávovými zrny, za studena lisovaným kokosový olejem, mandlovým olejem, himalájskou solí, Třtinovým cukrem, kakaem a navíc i vitamínem E perfektně stimulují váš krevní oběh a pomáhají snížit výskyt celulitidy, strií, křečových žil či nejrůznějších ekzémů.

K dostání jsou navíc v osvěžujících citrusových či ice mint příchutích! Nesmí však chybět ani klasiky, na které já osobně nedám dopustit, jako karamel nebo kokos.

 

MOHU POUŽÍT SCRUB NA OBLIČEJ?

Jistě! Scrub obličej prokrví a stejně tak jako vašemu tělu dodáte vše potřebné i vašemu obličeji. Vyhněte se bezprostřední blízkosti očí a po aplikaci peelingu produktům obsahujícím alkohol, mohlo by dojít k podráždění pokožky. Máte-li citlivou pleť, ujistěte se tím, že vyzkoušíte scrub nejdřív na na kousku kůže.

MÁM APLIKOVAT SCRUB NA MOKROU ČI SUCHOU POKOŽKU?

Záleží na vás, aplikace na vlhkou pokožku je však mnohem příjemnější! (MŮJ TIP: zatímco necháváte působit kondicionér na vlasech, využijte váš čas ke „scrubování“!)

MOHU PEELING POUŽÍT PŘED APLIKOVÁNÍ FALEŠNÉHO OPÁLENÍ/SLUNĚNÍM?

Rozhodně! Opálení bude rovnoměrnější a vydrží déle. Nezapomeňte však, že v opačném případě (po tanningu) by jste zbytečně mohli o nově chycený bronz rychle přijít.

JAK ČASTO VÝROBEK POUŽÍVAT? A KDY POZNÁM VÝSLEDEK?

Doporučuje se 2-3x týdně. Již po první aplikaci je vaše pokožka hladší (scrub na vás zanechá stopu lehounkého filtru). Výsledky jsou u každého zcela individuální, avšak představte si tu změnu například po 14dnech, když už po prvním použití BODYBEScrub garantuje rozdíl!

Autor: Veronica Biasiol / Zdroj: www.veronicabiasiol.com

Comments are closed.