FAQ

Pomůže kofein redukovat celulitidu ?

Určitě pomůže! Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémů, strií, stařeckých skvrn, křečových žil a lupenky. Kofein bojuje s obsahem tuku v buňkách prolíná se s aktivitou specifického ekzymu známého jako fosfodiesteráza. Vaše tělo používá fofodiesterázu k zastavení odbourávání tuků, ale kofein potlačí fosfodiesterázu a tím spaluje usazeniny tukové tkáně, které způsobují celulitidu.

Mohu užívat tento výrobek na citlivou pokožku?

BODYBE scrub peeling je vyroben z přírodních produktů.Vždy ale doporučujeme vyzkoušet na kousek pokožky. Pokud zaznamenáte reakci, přestaňte používat.

Co obsahuje BODYBEscrub?

Přírodní kávový peeling s Robusta kávovými zrny, za studena lisovaný kokosový olej, mandlový olej, himalájská sůl, Třtinový cukr, kakao a vitamin E

Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémů, strií, stařeckých skvrn, křečových žil a lupenky.

Demerara cukru a himalájské soli odlupuje kůži, odstraní odumřelé, akné, bílé a černé tečky, akné a jiné kožní vady.

Kokosový olej hydratuje a zvláčňuje vaši pleť.

Mandlový olej vyživuje a regeneruje

Kakao a vitamin E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují a chrání pokožku, podporují obnovu a omlazení buněk.

Mohu peeling použít na obličej?

Ano, ale vyhněte se po peelingu produktům obsahující alkohol. Použijte mýdlo k očištění jakékoli mastnoty. Máte-li citlivou pleť, ujistěte se tím, že vyzkoušíte na kousku kůže. Vyhněte se bezprostřední blízkosti očí.

Mám aplikovat peeling na mokrou či suchou pokožku?

I když je v našem BODYBE scrubu velké množství kokosového a mandlového oleje doporučujeme aplikovat na vlhkou pokožku. Není však problém aplikovat i na suchou pokožku. Záleží komu je jaká aplikace příjemnější. Ve většině případů se používá na vlhkou až mokrou pokožku.

Mohu peeling použít před/po aplikování falešného opálení?

Použití před je skvělé. Oloupáte tím pryč odumřelou pokožku, vaše opálení bude rovnoměrnější a zůstane delší dobu.

Jak často výrobek používat?

Doporučujeme dvakrát až třikrát týdně. Káva funguje pouze dočasně, takže by měla být pravidelnou součástí vašich každodenních činností, jak udržet celulitidu na uzdě.

Jak mám tento výrobek aplikovat?

Navlhčete pokožku, vydrhněte velkou hrstí zrn krouživými masážními pohyby se zaměřením na problémové oblasti. Nechte zaschnout po dobu 3 až 5-ti minut a skončete důkladným spláchnutím.

Za jak dlouho se pozná výsledek?

Již po první aplikaci poznáte že je vaše pokožka hladší, představte si výsledek po 14 denní aplikaci.

Co dělat když se dostane do očí?

Při aplikaci se snažte vyhnout oblasti bezprostředně očí a jestliže dojde ke kontaktu a podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.