ZIMNÍ SCRUBOMANIE
Vyhraj luxusní wellness pobyt v Krkonošších v hodnotě 10 000 Kč

Obsah peelingu

BODYBE
Co obsahuje kávový peeling

Káva Robusta

Kofein stimuluje krevní oběh a pomáhá snížit výskyt celulitidy, ekzémů, strií, stařeckých skvrn, křečových žil a lupenky.

Kokosový a mandlový olej

Kokosový olej hydratuje a zvláčňuje vaši pleť. Mandlový olej vyživuje a regeneruje.

Himalájská sůl a třtinový cukr

Demerara cukru a himalájská sůl odlupuje kůži, odstraní odumřelé bílé a černé tečky, akné a jiné kožní vady.

Kakao a Vitamin E

Kakao a vitamin E mají vysoký obsah antioxidantů, které vyživují a chrání pokožku, podporují obnovu a omlazení buněk.

Metody peelingu

Proč peeling?
Naše pokožka se neustále obnovuje. Nové buňky rostou a jsou tlačeny na povrch, kde umírají a odpadávají. Někdy odumřelé buňky potřebují pomoc, aby odpadly, zejména pokud stárneme. Peeling používá velmi jemné tření k odstranění horní vrstvy většinou odumřelé kůže k odhalení nové čerstvé kůže.
Metody peelingu?
Existuje mnoho způsobů peelingu. Ta nejintenzivnější je tzv. mikrodermabraze, při které profesionál odstraní podstatnou vrstvu kůže malým nástrojem a chemickým peelingem. Tento způsob je nákladný a vyžaduje více než jednu návštěvu. A navíc, vaše pokožka bude velmi citlivá na určitou dobu.

Domácí procedury jsou mnohem jemnější a dostačující pro většinu lidí. Můžete použít speciální peeling na kůži, který obvykle obsahují malé kuličky a jiné drobné látky, které pomáhají odstranit odumřelou kůži, nebo zkusit přírodní peeling.

Pro Vaše zdraví

PRO VAŠE ZDRAVÍ

Kofein pomáhá funkci mozku tím, že v mozku zvyšuje noradrenalin a dopamin. Kofein může také pomoci fyzickému výkonu tím, že poškodí tělesný tuk, který tělo může použít jako palivo. Oživí Váš metabolismus a to je důvod, proč je kofein v mnoha doplňcích pro hubnutí.

LÉČBA STRIÍ

Dobrá přísada k blednutí strii je káva. Káva obrušuje vrchní vrstvu pokožky, zatímco kofein podporuje krevní oběh a růst buněk. Náš kávový peeling BODYBE scrub obsahuje mnoho prospěšných ingrediencí, které se postarají o vaše strie. Spolu s kávou, obsahují kokosový olej, mandlový olej, vitamin E a kakao. Mají spoustu antioxidantů, které pracují na obnově poškozených buněk.

REDUKUJTE CELULITIDU

Mnoho lidí nedá dopustit na suché kartáčování, které obrušuje pokožku a zvyšuje průtok krve. Další populární lék na celulitidu je káva, ne pít ji, ale drhnout ji do kůže. Funguje to způsobem jako suché kartáčování, obrušuje a podporuje krevní oběh, a káva obsahuje kofein a antioxidanty. Káva funguje pouze dočasně, takže by měla být pravidelnou součástí vašich každodenních činností, jak udržet celulitidu na uzdě, peeling BODYBE scrub používejte pravidelně 2 krát až 3 krát týdně. Výsledek se zajisté brzy dostaví.

Vyzkoušej mě

BODYBE COFFEE SCRUB
CELULITIDA? HRUBÁ POKOŽKA? SUCHÁ KŮŽE? AKNÉ A EKZÉMY? S BODYBE Coffee Scrub je čas na změnu. Speciální směs kávových zrn robusta smíchaný s vysoce hydratačními oleji, které vaší pokožce dodají jemnější a hladší vzhled než kdy jindy. Udrž svoji celulitidu na uzdě a postav se výzvě. BODYBEscrub je to, co ti pomůže.
VYZKOUŠEJ MĚ VYZKOUŠEJ MĚ

NOVINKY & BLOG

09
Čvc 2017
VERONICA BIASIOL: ZBAVTE SE CELULITIDY A HRUBÉ POKOŽKY

Léto je v plném proudu, proto je hebká a krásná pokožka skoro nutností. Proces odlupování odumřelé pokožky pomocí běžných peelingů známe všichni. Proč ale nesáhnout po nejnovější metodě „scrubů“, která vaší pokožku (stejně tak jako klasické peelingy) hydratuje a připraví na přicházející slunce, navíc ale také, v případě scrubů dodá vašemu tělu potřebné vitamíny, minerály a výživující oleje. Přesně tak je tomu u mého nového oblíbence číslo jedna od značky BODYBEScrub! Směs přírodního kávového peelingu s Robusta kávovými zrny, za studena lisovaným kokosový olejem, mandlovým olejem, himalájskou solí, Třtinovým cukrem, kakaem a navíc i vitamínem E perfektně stimulují váš krevní oběh a pomáhají snížit výskyt celulitidy, strií, křečových žil či Read more

More Details
24
Čvc 2017
SISSQUE – Ako dosiahnete zdravú a skutočne rozjasnenú pokožku

Ako dosiahnete zdravú, jemnú a skutočne rozjasnenú pokožku už za pár minút a bez zbytočne predražených produktov? Ak si chcete zachovať mladistvo a pekne vyzerajúcu žiarivú pleť a pokožku celého tela, mali by ste venovať pozornosť nasledujúcim pár riadkom. Keď sa chcete pýšiť peknou pokožkou, nemusí vás to stáť finančných prostriedkov a ani času. Základom je dostatok pohybu a spánku, vyvážená strava a správna starostlivosť, ktorá nezaťaží váš rozpočet. Na pokožku veľmi vplývajú vonkajšie vplyvy- počasie, zlé ovzdušie, teplotné výkyvy, opaľovanie,… ale i zlozvyky, nedôkladné čistenie, odlíčenie a denno-denné nanášanie make-upu. Pokožka sa samozrejme obnovuje, staré vrstvy ostávajú na jej povrchu, rovnako ako aj zvyšky líčidiel či nečistôt. To má Read more

More Details
26
Lis 2017
SOUTĚŽ ZIMNÍ SCRUBOMÁNIE – VYHRAJ WELLNESS POBYT

Zimní scrubomanie je tu! 🎅🏼 Po velikém úspěchu naší Letní scrubomanie a vašich pozitivních ohlasů, jsme pro vás připravili další pokračovaní této foto soutěže. Litý boj, který se strhl na konci letní scrubomanie nakonec pro sebe v těsném závěru získala především malá princezna Melanie maminky Moniky Reichmannové a odnesli si hlavní výhru ručně zhotovený saténový župánek s kamínky Preciosa od Shine and Shine s naším logem a nápisem dle vlastního přání. Samozřejmě součástí výhry bylo spoustu scrubíků, ze kterých měla vydatně radost také malá Mel. Župánek se nakonec jmenuje výstižně Mel’s Mom. Tentokrát bude probíhat foto soutež s vánoční a zimní tématikou. Jelikož si velmi vážíme vaší zpětné vazby, nešětřili jsme tentokrát s Read more

More Details

Instagram

BODYBE
INSTAGRAM

Warning: Illegal string offset 'standard' in /data/web/virtuals/157422/virtual/www/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/instaram_slider.php on line 630
 • LOVE YOUR SKIN Kvov peeling kter si zamiluje
 • Budete doslova milovat svoj pokoku krsn zasnen rno
 • Krsn dobr pondln pracovn spn
 • Dkujeme nerooli za soutn fotografii do zimn scrubomnie Pidlujeme j
 • Ptek je tu sleny a j se tem na